KONST / Litografier / Färglitografi 15286436
nr 1528 6436
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. K-Exemplar. Signerad, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 50x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:05:56
100 kr
150 kr